Federacja PZP została powołana do życia w związku z naszymi zainteresowaniami i chęcią budowania spektakularnych wydarzeń handlowych.
Produkujemy eventy dla Klientów Korporacyjnych, Samorządów, Instytucji pozarządowych – zapewniając profesjonalną obsługę akcji promocyjnych, marketingowych i sprzedażowych.

Nasza kadra Zarządzająca tospecjaliści w dziedzinie ekonomii, handlu i marketingu sprzedaży, która dostarcza przeszkolony i wykfalifikowany personel. Kładziemy nacisk na doświadczenie, zaangażowanie, umiejętności sprzedaży bezpośredniej. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i uprzejmność gwarantują dobry wizerunek Federacji.

Obsługując tak duże przedsięwziecia nie możemy obejść się bez odpowiedniego zaplecza technicznego. Zapewniamy w swojej ofercie:
-magazyny, tansport i całe zaplecze logistyczne
-obsługa stoisk sprzedażowych wraz z urządzeniami fiskalnymi i całą infrastrukturą.
-Dom eventowo- szkoleniowy do szkolenia personelu, prezentacji oferty, spotkań integracyjnych.

FacebookTwitterGoogle+Share